top of page
52-modulator-cap-crimping-3.jpg

Design a konstrukce

Na základě našich zkušeností a zadání zákazníka jsme schopni vytvořit návrh příslušného strojního zařízení, který je během vývoje konzultován a následně schválen. Na základě každého schváleného návrhu je vypracována výkresová dokumentace, pro samotnou výrobu. Výkresovou dokumentaci jsme schopni poskytnout v papírové i elektronické podobě, včetně CAD modelů.

kp-7-1920x1275.jpg

Výroba a montáž

Naše firma se zabývá stavbou jednoúčelových strojů a přípravků od jejich návrhu přes výrobu, montáž po finální zpracování a předání.

Součástí kompletace stroje je i programování, zapojení elektro i pneumatických obvodů, včetně dodání příslušné servisní dokumentace. V kooperaci jsme schopni zajistit tepelné zpracování (kalení, nitridaci), povrchové úpravy (práškové lakování, zinek, černění, eloxaci) a obsáhnout tak kompletní dodání zakázky.

Zároveň se věnujeme jednotlivým zakázkám v oblasti třískového obrábění, broušení a svařování dle zadané výrobní dokumentace.

Díky našemu strojnímu parku jsme schopni obsáhnout malosériovou i velkosériovou výrobu. Jsme schopni obrábět všechny druhy materiálů (plast, neželezné kovy, všechny druhy oceli, litinu atd.). Vyráběné díly dodáváme včetně povrchové úpravy (kalení, galvanizace) a další.

Z kompletně vyrobených a dodaných dílů poté u nás montujeme a oživujeme daná zařízení. Všechna zařízení jsou nejprve odzkoušena a ověřena u nás a až poté instalována u zákazníka.

DSC_8393.JPG

3D měření

Naše společnost disponuje nejnovějším zařízením pro 3D scanování a měření výrobků.
Díky mobilitě zařízení již nemusíte složitě a zdlouhavě vaše nástroje, přípravky a výrobky odvážet do měřících laboratoří, ale my přijedeme přímo k vám a vše potřebné změříme na místě.