Naše služby

Výroba a vývoj jednoúčelových strojů a jiných kovo výrobků
Poradenství a konzultace

Od první fáze komunikujeme se zákazníkem a vytváříme vhodný návrh a doporučujeme ekonomicky nejvýhodnější řešení pro jeho daný projekt. Spolupracujeme s předními odborníky, se kterými konzultujeme navržená řešení, což zaručuje maximální kvalitu námi navrhovaných řešení.

Naše činnost je zaměřena nejen na vývoj samotného komponentu nebo konstrukce, ale také na veškeré činnosti související s vývojem, návrhem a samotnou realizací.

3D technická dokumentace

3D modely a technické dokumentace

Pro konstrukční řešení v rámci našich zakázek využíváme nejmodernější verze 3D CAD systém SolidWorks, díky kterému můžeme zajistit maximální kvalitu našich dat.

Se zákazníkem procházíme cestu od původního návrhu přes kompletní tvorbu 3D modelu. Nedílnou součástí je kompletní tvorba výkresové dokumentace. Celková dokumentace je vyhotovena dle požadavků zákazníka a zaběhlých výrobních interních postupů.

Díky moderním technologiím jsme schopni předat dokumentaci do formátu, který nejvíce vyhovuje přáním zákazníka.

Výroba zakázky

Díky našemu strojnímu parku jsme schopni obsáhnout malosériovou i velkosériovou výrobu. Jsme schopni obrábět všechny druhy materiálů (plast, neželezné kovy, všechny druhy oceli, litinu atd.). Vyráběné díly dodáváme včetně povrchové úpravy (kalení, galvanizace) a další.

3D technická dokumentace

Montáž

Z kompletně vyrobených a dodaných dílů poté u nás montujeme a oživujeme daná zařízení. Všechna zařízení jsou nejprve odzkoušena a ověřena u nás a až poté instalována u zákazníka.

NOVINKA - 3D měření

Kompaktní skenování mobilním
3D skenerem pro širokou škálu aplikací

3D měření
Adresa

Hejnická 66
Liberec - Liberec XXXII-Radčice

Kontakty

E-mail: info@sonad.cz
Telefon: +420 603 462 881

Odkazy

Website