Poptávka

Naše služby

Úvodní stránka Naše služby
img

Poradenství a konzultace

Od první fáze komunikujeme se zákazníkem a vytváříme vhodný návrh a doporučujeme ekonomicky nejvýhodnější řešení pro jeho daný projekt. Spolupracujeme s předními odborníky, se kterými konzultujeme navržená řešení, což zaručuje maximální kvalitu námi navrhovaných řešení.

Naše činnost je zaměřena nejen na vývoj samotného komponentu nebo konstrukce, ale také na veškeré činnosti související s vývojem, návrhem a samotnou realizací.

3D modely a technické dokumentace

Pro konstrukční řešení v rámci našich zakázek využíváme nejmodernější verze 3D CAD systém SolidWorks, díky kterému můžeme zajistit maximální kvalitu našich dat.

Se zákazníkem procházíme cestu od původního návrhu přes kompletní tvorbu 3D modelu. Nedílnou součástí je kompletní tvorba výkresové dokumentace. Celková dokumentace je vyhotovena dle požadavků zákazníka a zaběhlých výrobních interních postupů.

Díky moderním technologiím jsme schopni předat dokumentaci do formátu, který nejvíce vyhovuje přáním zákazníka.

img
img

Výroba zakázky

Díky našemu strojnímu parku jsme schopni obsáhnout malosériovou i velkosériovou výrobu. Jsme schopni obrábět všechny druhy materiálů (plast, neželezné kovy, všechny druhy oceli, litinu atd.). Vyráběné díly dodáváme včetně povrchové úpravy (kalení, galvanizace) a další.

více o našich výrobních možnostech

Montáž

Z kompletně vyrobených a dodaných dílů poté u nás montujeme a oživujeme daná zařízení. Všechna zařízení jsou nejprve odzkoušena a ověřena u nás a až poté instalována u zákazníka.

img
Made with love by OPWEB

Poptejte nás, rádi vám nabídneme naše služby

Pošlete nám důležité informace, které potřebujeme pro poptávku vědět. Budeme vás co nejdříve kontaktovat, abychom si ujasnili detaily, které jsou pro nabídku potřeba. Pokud máte již hotovou dokmentaci výrobku, připojte nám odkaz, odkud můžeme soubory stáhnout. Doporučujeme využít služeb jako uschovna.cz.

Jméno
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Název firmy / subjektu:
IČ:
Pokud nemáte dokumentaci online, využíjte služeb například uschovna.cz
Popište vaší zakázku:

Vaše poptávka byla úspěšně odeslána, budeme vás kontaktovat do 48 hodin.